Opinie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Niezapominajka Żłobek
Average rating:  
 10 reviews
by Gosia on Niezapominajka Żłobek

Nasza córka ostatnie pół roku uczęszczała do najmłodszej grupy: Wróbelki.

Będziemy długo wspominać wspaniałą atmosferę, którą stworzyły ciocie Kasia, Karolina i Monika. Dziękujemy pięknie za codzienne powitania z uśmiechem na ustach, opiekę pełną serca, zrozumienie i ciepło, dzięki którym nasza córka z chęcią chodzi do żłobka. Również żałujemy, że ciocie nie poszły razem z naszym maluchem do Jaskółek. Nie da się ukryć, że nowe ciocie mają wysoko postawioną poprzeczkę 🙂

by Rodzice Anielki on Niezapominajka Żłobek

Dziękujemy za wspaniałą opiekę, cierpliwość i serce wszystkim ciociom oraz p. Dyrektor. Żłobek Niezapominajka to nie tylko ładny i nowocześnie wyposażony obiekt, lecz także godna zaufania kadra i przede wszystkim rodzinna atmosfera. Polecamy!

by Agnieszka mama Julci on Niezapominajka Żłobek

Niesamowite miejsce, super przyjazna atmosfera. Szczególnie w grupie Wróbelków. Ciocie w tej grupie mają bardzo dobre podejście do dzieci. Potrafią sprawić, że nawet najbardziej przerażone nową sytuacją maluszki są w stanie przekonać się, że to super miejsce i z chęcią wracają kolejnego ranka w ramiona cioci Karoliny, cioci Kasi i cioci Moniki. Swoim zachowaniem ciocie te sprawiają, że rodzice bez obaw przekazują im swoje najukochańsze pociechy pod opiekę. W to, co robią wkładają serce (co jest niestety rzadkością). Żałujemy (podobnie jak inni rodzice), że ciocie z Wróbelków nie przeszły wraz z naszą pociechą do Jaskółek. Jednak mamy nadzieję, że i w tej grupie będzie podobnie i za rok z satysfakcją będziemy mogli napisać podobną opinię.

by Tata Księżniczki on Niezapominajka Żłobek

Gorąco polecam. Nasza córka była przez pół roku w grupie wróbelków i znalazła tam doskonałą opiekę i świetną zabawę. Ciocie na medal!

by Mama Liliany, Daria on Niezapominajka Żłobek

Cudowne miejsce, przekochane ciocie które zajmują się dziećmi. Czułe, zawsze uśmiechniete, dziecko chetnie idzie w ich ramiona ( czasem nawet nie chce wracac do domu ). Córka od marca uczęszczała do grupy Wróbelki i przez 6 miesiecy ani razu nie płakala gdy miala zostać w żłobku. Czułość i miłość ofiarowana przez ciocie jest ogromna. Teraz przechodzimy do starszej grupy i juz bedziemy tęsknić za Panią Karoliną, Panią Kasią i Panią Moniką. Z czystym sumieniem będę nadal polecać to miejsce.

by Agata on Niezapominajka Żłobek

Mój synek uczęszcza do żłobka od kwietnia 2019 do najmłodszej grupy wróbelków. Najlepszą rekomendacją dla żłobka jest uśmiech syna. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera. Ciocie mają fantastyczne podejście do maluchów, nie tylko dbają o rozwój dzieci, wychowanie, a co dla nas jako rodzica jest bardzo ważne to ciepło i miłość, która jest okazywana na każdym kroku. Bardzo polecam!

by Mama Nikosia i Anusi on Niezapominajka Żłobek

Miejsce iest bardzo przyjazne. Opiekunki w żłobku są bardzo miłe i uprzejme . Moje dzieci są szczęśliwe jak mają iść do żłobka

by Mama Franka on Niezapominajka Żłobek

Pomimo naszych obaw, Franek uczęszcza do żłobka od 10 miesiąca życia. Trafiliśmy na grono opiekuńczych i kochających cioć, które sprawiły, że Maluch łagodnie przeszedł okres adaptacyjny, a teraz poznaje i rozwija nowe umiejętności. Najchętniej spędzałby więcej czasu w żłobku. 🙂

by ANNA on Niezapominajka Żłobek

Śliczny, nowoczesny żłobek, pięknie wyposażony, wrażliwe i kochające ciocie, pyszne , zdrowe jedzonko. Polecamy!

by Mama Leona on Niezapominajka Żłobek

Cudowne miejsce, nowoczesny, dobrze wyposażony żłobek, przemiłe ciocie i pyszne jedzonko