Opinie

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Niezapominajka Żłobek
Average rating:  
 26 reviews
by Aleksandra on Niezapominajka Żłobek

Nowoczesne wnętrze. Kreatywny rozkład dnia. Miłe ciocie. Super zdjęcia z niemal każdego dnia 🙂

by Rodzice Klary on Niezapominajka Żłobek

Ciocie z Jaskółek cudowne, ciepłe kobiety. Córka uwielbia chodzić do żłobka i co wieczór pyta czy jutro idziemy. Codziennie nowe atrakcje dla dzieci, zajęcia pełne zaangażowania, ciekawe. Po powrocie do domu chętnie dzieliła się nowymi piosenki czy układami tanecznymi. Polecam każdemu ten żłobek! Wiemy, że nasze dziecko jest dobrze zaopiekowane, a poza tym rozwija się na różnych płaszczyznach! Dziękujemy Ciociom z Jaskółek za ponad pół roku opieki z całego serca i życzymy wszystkiego dobrego! Dla nas teraz zaczyna się przygoda z Sówkami, na pewno równie wspaniała.

by Klaudia on Niezapominajka Żłobek

Bardzo polecam, synek chętnie uczęszcza do Niezapominajki. Ciocie są bardzo serdeczne, troskliwe i zawsze uśmiechnięte.

by Rodzice Olka on Niezapominajka Żłobek

Droga Mamo, Drogi Tato!
Nawet gdybyście się najbardziej starali, gdybyście zaprzęgli do pomocy zastęp babć, dziadków, cioć, wujków i niań, to i tak nie stworzycie Waszemu szkrabowi lepszych warunków do opieki, nauki i poznawania świata niż stworzyło najmagiczniejsze miejsce w okolicy czyli nasza Niezapominajka!
Kreatywność, zaangażowanie, empatia i kompetencje opiekunek przewyższają wszelkie standardy. Dzięki nim to miejsce żyje i tętni radością. Panie wychowawczynie i Pani Dyrektor otaczają dzieci i Nas ciepłem, oferują pomoc z każdej strony, są sympatyczne i miłe.
Dzieci uczą się, bawią, pracują, w miarę możliwości spędzają czas na świeżym powietrzu, a sił dodaje im zdrowe jedzenie.
Niezapominajka to tak naprawdę drugi dom Naszych pociech.
Bardzo się cieszymy, że razem z Olusiem trafiłyśmy pod ich skrzydła.
Bardzo dziękujemy Pani Ani za odpowoedni dobór kadry i stworzenie tak sympatycznego miejsca nastawionego przede wszystkim na dobro naszych dzieci - 100% strzał w dziesiątkę.
Dziękujemy również cioci Monice, cioci Kasi oraz cioci Karolinie z grupy Wróbelków za przeprowadzenie zarówno Olka jak i nas przez te pierwsze trudne momenty. Właściwe kobiety na właściwym miejscu. Żeby każdy wkładał tyle serca w opiekę nad cudzymi dziećmi.... Podczas odbioru byliśmy informowani o wszystkim co miało miejsce danego dnia. Ciocie mega kreatywne. Nie spodziewałam się ile rzeczy można zrobić z takimi maluszkami.
Oczywiście nie zapominamy i również ogromne podziękowania dla cioci Dominiki, cioci Moniki, cioci Oli oraz cioci Karoliny z grupy Jaskółki. Zawsze z uśmiechem rano odbierały często obrażonego jegomościa. Codziennie przy odbiorze byliśmy informowani zarówno o postępach jak i trudnościach wyprawianych przez synka. Dzięki takiej współpracy nie wygłupia się dziecka. Ciocie codziennie zapewniały dzieciom moc wrażeń, zarówno plastycznych, ruchowych, jak i kulinarnych.
Dla nas najlepszą rekomendacją było, jest i będzie zadowolenie synka.
Reasumując Niezapominajka to absolutny wzór do naśladowania dla innych placówek.
POLECAMY!!!

by Tata Księżniczki on Niezapominajka Żłobek

Gorąco polecam.

Nasza Księżniczka uczęszczała do Żłobka Niezapominajka od samego początku gdy skończyła 1 rok życia, aż do teraz gdy skończyła 3latka. W tym czasie przeszła przez wszystkie trzy grupy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozwoju córki, szczególnie, że mamy porównanie z naszymi starszymi dziećmi, które edukację zaczęły dopiero od przedszkola.

Podsumowując: Wspaniała kadra, bardzo dobra opieka.

by Sylwia on Niezapominajka Żłobek

Opinia dot. grupy "Jaskółki":
Ciocie Karolina, Dominika, Ola i Monika fantastycznie opiekują się dziećmi zapewniając im zabawy wspierające rozwój zarówno intelektualny, jak i społeczny. Każdego dnia opowiadają o tym, co dzieci robiły i udzielają wszelkich informacji (czy dziecko spało, jadło, jak sobie radzi z nocnikowaniem itd.).
Pomimo trudnej sytuacji wywołanej pandemią każdego dnia organizowały dzieciom ciekawe zajęcia/zabawy: zabawy taneczne, ścieżki sensoryczne, zajęcia plastyczne i wspaniałe warsztaty kulinarne (ale ostrzegam, że potem dziecko bardzo chce pomagać w kuchni :P).
Nawet, jak córka miała gorszy poranek, to w momencie, gdy zobaczyła Ciocie - biegła do sali bez pożegnania.
Bardzo dziękujemy ciociom z grupy "Jaskółki" za wspaniałą opiekę nad naszą córką!

by Halyna on Niezapominajka Żłobek

Polecam żłobek Niezapominajka, wcześniej chodzili do grupy „Sówek”. Ciocie są bardzo sympatyczne, bardzo fajne atrakcje rozwojowe.
Dziękuję wszystkim za cudowną opieką nad dzieckiem !

by Ewelina on Niezapominajka Żłobek

Córka uczęszczała do grupy "Sówek". Codziennie z uśmiechem na twarzy maszerowała do żłobka i w takim samym nastroju z niego zawsze wychodziła. Każdego dnia Ciocie zapewniały fajne, różnorodne i rozwojowe atrakcje o których dowiadywaliśmy się od córki bądź z fotorelacji, którą Ciocie udostępniały rodzicom.
Ciocie są niesamowicie ciepłe, kochane i bardzo sympatyczne. Po zakończonych zajęciach opowiadają w skrócie o tym co dzieci robiły danego dnia i chętnie odpowiadają na wszelkie pytania.
Dziękujemy jeszcze raz Ciociom, jak i Pani Dyrektor za cudowną i ciepłą opiekę nad naszą córka 🙂

by Sylwia on Niezapominajka Żłobek

Córka chodziła do grupy Wróbelków. Pomimo trudnej i długiej adaptacji chętnie chodziła do żłobka i bardzo cieszyła się na widok każdej Cioci. Każdego dnia widzieliśmy, że nauczyła się czegoś nowego. Ciocie Kasia, Monika i Karolina są bardzo miłe, troskliwe i zawsze szczegółowo relacjonowały dzień córki. Dziękujemy tym cudownym Ciociom za opiekę nad naszym dzieckiem - jest nam smutno, że nie mogły przejść z maluszkami do starszej grupy (ale ciocie z Jaskółek też okazują się super :))

by Magda on Niezapominajka Żłobek

Serdecznie polecam żłobek. Synek jest w grupie "jaskółek". Ciocie są barszo kochane, zawsze opowiadają dzień naszego szkraba. Nie mam obaw zostawiają synka pod ich opieką, ponieważ wiem, że spedzi tam dzień pełen wrażeń.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»